МІСЬКИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ
ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ “СОКІЛ” (“ДЖУРА”)
СЛАВУТСЬКОЇ ГРОМАДИ: ДЕНЬ ТРЕТІЙ

    Ранок на 29 травня 2024 року розпочався з традиційної козацької руханки, в якій взяли участь усі представники козацької старшини Славутської паланки МГО «Козацтво Запорозьке». Поруч зі джурами біг лісовими стежками і адмірал козацтва Василь Сидор. А коли усі джури вишукувалися у велике козацьке коло, Василь Богданович став для них прикладом чіткого й правильного виконання вправ ранкової гімнастики.
    Опісля ранкової збірки у форматі “Козацьке коло”, джури продовжили змагання у різних локаціях. 
    Учасники гри продемонстрували вправність у подоланні туристсько-спортивної смуги перешкод, досягнення в інтелектуальній грі-вікторині “Відун”, навички гуртових дій  в чотах, чіткість і злагодженість при виконанні стройових вправ у конкурсі “Впоряд”.

    У процесі військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), учасники міського таборування вдосконалили навички збирання та розбирання АКМ та стрільби по мишеням з пневматичної зброї.

    Отриманні знання з користування автоматичною стрілецькою зброєю, використали у командній військово-тактичній грі “Страйкбол”.

Таборування!!! Чи не найкраща школа сучасної життєдіяльності?!!. Справжньої школи життя. Такого б – побільше і подовше у незабутньому шкільному житті козацьких джур. 

 

Прес-центр Славутської паланки
МГО «Козацтво Запорозьке»

    Джури з неабияким запалом виконували поставлені перед ними завдання та отримали гарні відгуки від своїх наставників. Розповідаючи про особисті враження, джури із захопленням ділилися пережитими почуттями під час різноманітних змагань і випробувань стрімких таборових буднів, у процесі яких згуртувалися, здружилися, вдосконалили навички взаємовиручки в напруженій колективній діяльності, у повній мірі випробували  свої найкращі козацькі якості, серед яких здатність до  витривалості, взаємодопомоги, безкорисної підтримки побратима чи посестри, спритності та відповідальності. 
    Підкріпившись обідом, юні активісти взяли участь в інтелектуально-творчому змаганні “Пластун”, козацьких забавах та спортивних іграх. 
    Мали тут місце і такі козацькі розваги, як катання лісовими грунтовими дорогами у справжній кареті, запряженій двома баскими кіньми.

    Увечері рої продовжили представляти себе у творчо-мистецькому звіті “Ватра”.