gallery/n_head_smol

Курсанти-гвардійці зустрілися з козаками МГО «Козацтво Запорозьке»

gallery/depositphotos_2
gallery/depositphotos_2
gallery/dsc_1

         Особовий склад парадного розрахунку Академії зустрівся із керівництвом міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке».

gallery/dsc_9

          Командири парадного розрахунку організували цікаву патріотичну зустріч з представниками сучасного козацтва для майбутніх офіцерів. Під час бесіди козаки розказали про історію створення козацтва, традиції козаків та їх зв’язок  із сьогоденням.

gallery/dsc_7

        Організація підготувала приємний сюрприз для гвардійців нагородивши  двох офіцерів та п’ятьох курсантів медаллю «Україна. Захиснику Державності». Нагороди особисто вручив Верховний Отаман України та діаспори, Гетьман МГО «Козацтво Запорозьке», Маршал козацтва Сагайдак Дмитро Іванович.

gallery/dsc_21

           Разом із гетьманом приїхав український екс-чемпіон світу з  боксу в суперлегкій вазі за версією WBC Віктор Постол, який  розповів про свої найцікавіші бої. Найбільш активні військовослужбовці отримали фото з автографом.

gallery/dsc_52

        «Зустрічі з такими цікавими людьми нам дуже необхідні, адже кожного з нас, окрім військової тематики, цікавлять історії життя та діяльності відомих українських громадських діячів  та спортсменів», - поділився своєю думкою сержант Денис Суботін.