Козацька звитяга

Введите текст

           16 грудня 2017 року у приміщенні спортивного клубу "Big Fight", що знаходиться у Київському Гідропарку, відбулась відкриті змагання з боксу серед дітей та юнацтва «Козацька звитяга». Змагання присвячуються святим – апостолу Андрію Первозваному та Миколаю Мірлікійському.

          Цей захід був проведений за плановою ініціативою спортивного підрозділу «Козацька звитяга» Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» (далі МГО КЗ). При сприянні громадських організацій: «Союз Православних Сил» (керівник генерал-командор МГО КЗ Юрій Цикаленко) і «Вся Україна» (керівник – Валентин Миколайович Гиря), які також проводять велику роботу по спортивно-духовному вихованню дітей та юнацтва України.

     Головний суддя змагань - суддя Міжнародної категорії, голова клубу  "Big Fight"  Дмитро Вікторович Штанагей, перед початком змагань, представив присутнім, персонально, суддівську бригаду змагань та почесних гостей – знаменитих українських боксерів і тренерів.

        Судив перший бій у ринзі, суддя Національної категорії, отаман спортивного підрозділу МГО КЗ "Козацькі Звитяги", капітан-командор Віктор Юрченко.

           У непримиримих двобоях прийняли участь більше сорока хлопців та дівчат 2004-2009 років народження з м. Києва та Київської області. Всі учасники змагань були відзначені Грамотами  Гетьмана козацтва Запорозького, маршала Дмитра Сагайдака та отримали від організаторів призи і новорічні подарунки. 

          Змагання відкрив віце-президент громадської організації «Вся Україна» Тадеуш Муратов, який привітав учасників змагань та побажав їм чесної боротьби, міцного здоров’я, нових спортивних досягнень.

Ієрей храму селища Калита з Броварщини – Максим Молотков звершив молебень, благословив учасників змагань та окропив святою водою приміщення і всіх присутніх.

Дисципліна - перед усе!