Так тримати!

       Одним з найголовніших завдань МГО «Козацтво Запорозьке» (МГО КЗ) в Україні є військово-патріотичне виховання підростаючої молоді. З метою практичного втілення цього напрямку діяльності Одеського округу МГО КЗ, а саме - виховання молоді в дусі козацького лицарства, патріотизму, готовності стати на захист рідної землі.

16-го грудня 2017 року, в рамках проведення заходу «День відкритих дверей» у Військовій Академії міста Одеси, за участю Головного отамана Одеського округу МГО КЗ, генерал-хорунжого Володимира Томашевського, було організовано екскурсію з проведенням практичних занять для козацької молоді (Джур та Берегиньок)  Округу.

       Юні козачата мали змогу ознайомитись із зразками військової техніки та стрілецької зброї, що знаходиться на озброєнні Збройних Сил України, прийняти участь в проведенні тренувань на ПДК (повітрянодесантному комплексі), ознайомитись та спробувати подолати смугу перешкод, подивитись як організовано побут курсантів Академії у розташуванні одного з підрозділів.

       Багато цікавого дізнались козачата під час відвідання Музею Військової Академії.

     Позитивну роль при проведенні заходу відіграв також той факт, що заняття проводили курсанти Військової Академії, які самі нещодавно закінчили школу, але за той нетривалий термін, що відділяє їх від шкільної лави, вже стали справжніми Захисниками Держави. Тому заняття проходили в атмосфері взаєморозуміння та щирої зацікавленості.

Прес-служба МГО «Козацтво Запорозьке»