Підтримка канонічного православ’я

          Одним із найважливіших завдань діяльності Одеського округу МГО КЗ було і є підтримка канонічного православ’я. Саме тому козаки округу на чолі з Головним отаманом Одеського округу МГО КЗ генерал-командором Володимиром Томашевським відгукнулися на запрошення настоятеля Свято Троїцького храму в с. Новоєлізаветівка Одеської області протоієрея Вадима Дворецького.

         3 березня 2019 року козаки прийняли участь у недільній службі та спільно помолились за мир і добробут в Україні, мир та злагоду для всього українського народу.

        Під час недільної літургії козаки також забезпечували охорону громадського порядку. Викликано це тим, що за останній час почастішали провокації з боку радикальних елементів. Нажаль, не оминуло це й православну громаду села Новоєлізаветівка.

         В дружній розмові козаків з членами релігійної громади було одностайно підтримано рішення про заснування в селі базового козацького осередку.

Заняття з предмету «Захист Вітчизни» з вихованцями ІІІ-го та IV-го курсів Економічного ліцею

        Виховання молоді справжніми патріотами України, підготовка їх до захисту рідної землі – є найважливішими завданнями та напрямками діяльності Одеського округу Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» (далі – МГО КЗ).

        Саме з метою виконання цих завдань 20 лютого, за сприянням Головного отамана Одеського округу МГО КЗ генерал-командора Володимира Томашевського, на базі Військової академії м. Одеса були проведені практичні заняття з курсу предмету «Захист Вітчизни» для вихованців ІІІ-го та IV-го курсів Одеського Економічного ліцею.

         Вихованці ліцею на практиці відпрацювали теми «Військова техніка Збройних Сил України» та «Стрілецька зброя та поводження з нею», виконали практичні вправи та склали заліки з неповного розбирання та збирання автомата Калашнікова.
        Ліцеїсти також мали змогу наочно ознайомитись з діючими зразками військової техніки, яка зараз знаходиться на озброєнні ЗСУ. Викладачі та курсанти Військової академії докладно ознайомили учнів з тактико-технічними характеристиками таких видів сучасного озброєння як артилерійські системи Д-30, міномети, САУ 2С1 «Гвоздика» та 2С3 «Акація», БМ-20 «Град», броньованою технікою БМП 1 та БМП 2, БМД та БМД 2, БТР, системами для десантування особового складу та бойової техніки.

      Крім зазначеного в програмі курсу «Захист Вітчизни» автомата Калашнікова вихованці ліцею мали змогу «потримати в руках» такі зразки стрілецької зброї як РПК, ПКМ, СВД, пістолети ПМ, ПБС та інш.


   Також вихованці ознайомились з тим, як навчають майбутніх офіцерів, наочно побачили роботу тренажерно-тренувального комплексу з підготовки екіпажів БМП, подивились як організовано побут військовослужбовців.

 

         Особлива подяка за підготовку та проведення занять Начальнику Військової академії генерал-майору О. Гуляку, офіцерам відділу по роботі з особовим складом, офіцерам-викладачам та курсантам факультетів РАО та ДШВ.

Вгору

Інформація надана Головним отаманом Одеського округу МГО "Козацтво Запорозьке" - Генерал-командором Володимиром Томашевським