Одеський Округ МГО "КОЗАЦТВО ЗАПОРОЗЬКЕ"

Козаки Округу провели спільний виховний захід

        16 жовтня 2018 року в межах діяльності Округу з національно-патріотичного та військового виховання молоді, відродження та популяризації славетних козацьких традицій нашого народу, виховання молоді в дусі Козацького лицарства, козаками Одеського округу МГО «Козацтво Запорозьке», спільно з військовослужбовцями відділу цивільно-військового співробітництва Оперативного Командування «Південь» в Одеському Економічному ліцеї проведено виховний захід, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва.

       Відповідно до плану роботи Одеського Округу МГО КЗ передбачено проведення тематичних виховних годин, уроків мужності, зустрічей з учасниками бойових дій в зоні АТО та волонтерами, лекцій, бесід про героїчні подвиги солдатів, які виступили на захист незалежності та територіальної цілісності України та вшанування осіб, що загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Все це сприяє формуванню уявлень і понять про патріотичні вчинки та поведінку. Адже знання і переживання, враження про пережиті почуття, залишені в пам’яті образи людей, їхні вчинки і якості надовго залишаються в пам’яті молоді. Тож вшанування воїнів-учасників АТО, зустрічі з волонтерами – це один із шляхів виховання підростаючого покоління в дусі відданості своїй Батьківщині, її народу.

     Отже, виходячи з того, що основна ідея національно-патріотичного виховання полягає у мотивації громадянської активності молодого покоління. Це стане запорукою небайдужості як сьогоднішнього, так і прийдешніх поколінь громадян до долі своєї країни. Найкращою мотивацією до суспільної праці є почуття гордості за свою державу, співпереживання за минуле, співпричетність до творення її сьогодення та майбуття. Саме тому патріотичне виховання молоді є найголовнішим пріоритетом молодіжної політики та важливою складовою роботи козаків Одеського округу МГО «Козацтво Запорозьке».

Інформація надана Головним отаманом Одеського Округу МГО «Козацтво Запорозьке»
Генерал-хорунжим Володимиром ТОМАШЕВСЬКИМ