Одеський Округ МГО "КОЗАЦТВО ЗАПОРОЗЬКЕ"

Урочистості з нагоди Свята Покрова Пресвятої Богородиці

        14 жовтня 2018 року козаки Одеського округу МГО «Козацтво Запорозьке» провели урочистості з нагоди Свята Покрова Пресвятої Богородиці, Дня українського Козацтва та Дня захисника України.

      Урочистості розпочались з Божественної Літургії в храмі «Покрова Пресвятої Богородиці» в с.м.т. Таїрове, яку відслужив настоятель храму, похідний козацький священик Одеської паланки Одеського округу МГО «Козацтво Запорозьке» протоієрей Ярослав Власюк.

          Після літургії козаки Округу, разом з громадою, пройшли хресною ходою з молитвами за єдність, мир та добробут в Україні.

           Завершились урочистості святковим концертом, який підготували учні Недільної школи храму та самодіяльні артисти місцевого Будинку культури, після якого всі присутні були запрошені на дружню трапезу.

Козаки Округу провели Інтелектуально – спортивну гру «Козацькі ігри»

       12 жовтня 2018 року згідно плану діяльності Одеського Округу МГО «Козацтво Запорозьке» з метою національно-патріотичного та військового виховання молоді, відродження та популяризації славетних козацьких традицій нашого народу, виховання молоді в дусі Козацького лицарства, на базі Одеського Військово-Морського ліцею була проведена Інтелектуально – спортивна гра «Козацьки ігри», присвячена Дню захисника України та Дню українського козацтва.

      У програмі змагань значну частину віддано інтелектуально-історичному конкурсу «Пластун».     

        Також в програмі змагань традиційні спортивні та прикладні конкурси – козацька естафета «Як козаки по сіль ходили», традиційне козацьке перетягування линви «Козацький млин», перетягування спису, перетягування човна суходолом, бій на мішках, приготування кулешу, виковування підкови, стрілянина з лука та пневматичної гвинтівки.

В змаганнях прийняли участь:
      Команда Військово-Морського ліцею;
      Команда Одеського навчально-виховного комплекс "Гімназія №7 Одеської міської ради Одеської області;
      Команда Одеської загальноосвітньої школи № 106 Одеської міської ради Одеської області;
      Команда Одеської загальноосвітньої школа № 33 Одеської міської ради Одеської області;
      Мурованокуриловецької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату Вінницької обласної Ради.

Вгору

Інформація надана Головним отаманом Одеського Округу МГО «Козацтво Запорозьке»
Генерал-хорунжим Володимиром ТОМАШЕВСЬКИМ