gallery/n_head_smol
gallery/depositphotos_2
gallery/depositphotos_2
gallery/титул
gallery/depositphotos_2
gallery/depositphotos_2
gallery/depositphotos_2
gallery/depositphotos_2

26 січня 2019 року у Києво-Печерській Лаврі відбулися чергові 66-а Мала Рада та 35-а  Верховна козацька Рада Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Традиційно, перед початком роботи, Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького маршал Дмитро Сагайдак прийняв рапорт про готовність козацького форуму до розгляду питань, зазначених в Порядку денному Водохрещенських Рад. В засіданні Малої Ради прийняли участь її члени – отамани структурних підрозділів, Виборна та Наказна старшина Генеральної МГО КЗ, Повноважний представник Гетьмана козацтва Запорозького в Азербайджані – Сарраф Оруджов, який є керівником Фонду інвалідів воїнів-інтернаціоналістів Азербайджану.

gallery/img_0826_01
gallery/img_7674

    Три роки поспіль козаки та берегині Сумського міського куреня Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» святкували Різдво Христове у храмі Благовірного великого князя Георгія Української Православної Церкви. У цьому храмі знаходиться ікона Святого благовірного великого князя Георгія з вмонтованою частинкою його мощів. Козаки, берегині й інші прихожани храму переконані, що іконописний образ Святого благовірного великого князя Георгія допомагає зцілитися усім, хто з вірою прикладається до нього.

gallery/img_0794
gallery/img_0795
gallery/img_0796
gallery/img_0797

          13 січня 2019 року, напередодні свята Обрізання Господнього, дня пам’яті святителя Василія Великого та Новоліття, Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького, маршал козацтва Дмитро Сагайдак прийняв участь у Божественній літургії в Свято-Іллінській церкві м. Києва – першому православному храмі Київської Русі.

gallery/минин_3

     Рішенням 35-ої Верховної козацької Ради Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» від 26 січня 2019 року, за особисті заслуги перед Козацтвом та суспільством, пов’язаними з відродженням та розвитком Козацтва, вихованням підростаючого покоління в дусі козацьких традицій, генералу козацтва Григорію МІНІНУ присвоєне звання «Герой Козацтва».

          Це вища ступінь відзнаки МГО «Козацтво Запорозьке».

      Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького маршал Дмитро Сагайдак з делегацією козаків МГО КЗ прийняли участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення Радянських військ з Афганістану, які пройшли в Адміністрації Держприкордонслужби України.

gallery/pic_001_1