Як козаки Січеславщини відзначили міжнародний День захисту дітей

        1 червня 2019 року, в День захисту дітей в Україні, козаки Окремого природо-правозахисного округу МГО «Козацтво Запорозьке» (ОП-ПО МГО КЗ) виїхали до Донецької області. Вони мали завдання, від керівництва ОП-ПО МГО КЗ, передати одяг, інші потрібні речі та продукти харчування дитячому будинку- центру допомоги дітям «Отчий дім» у місті Покров.

         Гостей зустрів директор Олексій Коган, відбулася тепла зустріч козаків з маленькими мешканцями цього дитячого закладу.

     Одночасно козаки відправили благодійну допомогу, що в основному складалась з одягу, для дітей школи – НВК у селі Первомайське, Ясиноватського району. Допомогу з вдячністю прийняла директор школи Ірина Вікторівна Федорченко.

     Під час попередніх поїздок на Донеччину, була проведена виховна патріотична робота нашими козаками з мешканцями підшефного дитячого будинку «Гармонія» у місті Кам’янське, де діти написали листи і намалювали малюнки для бійців Збройних Сил України.

          Ці дитячі вітання-подарунки були в цей же день передані бійцям територіальної оборони на блокпостах у Донецькій області. З свого боку козаками Округу були передані продукти харчування.

       Відповідальними від ОП-ПО КЗ за проведення цих заходів були призначені козацький полковник Іцик Завалков та сотник Олександр Скворцов, які з дорученням справились на відмінно.

Прес-служба МГО "Козацтво Запорозьке" -

за матеріалами ОП-ПО МГО «Козацтво Запорозьке»