Нотатки з діяльності козаків Окремого природо-правозахисного округу МГО «Козацтво Запорозьке» під час російсько-української війни

        З 2014 року Окремий природо-правозахисний округ МГО «Козацтво Запорозьке» допомагав воїнам АТО (затим ООС, ЗСУ), здійснював і продовжує здійснювати опіку над Покровським дитячим інтернатом. За цей напрямок громадської діяльності округу відповідає козацький полковник Завалков.

        З початку повномасштабної війни, починаючи з 26 лютого 2022 року і по теперішній час представниками Окремого природо-правозахисного округу МГО «Козацтво Запорозьке» постійно здійснюється допомога військовим ЗСУ і переміщеним особам, а саме: 
- створено й забезпечено діяльність школи аеророзвідки, яка підготувала за завданням Генштабу 6 тисяч військовослужбовців.
- організовано в м. Дніпро та м. Кам’янське волонтерські центри, які співпрацюють з Норвегією, Францією, Німеччиною, Голландією і рядом українських міст;
 - налагоджена співпраця з центром реабілітації Збройних Сил України, якому надається продовольча і матеріально-технічна допомога, а також – ряду підшефних підрозділів ЗСУ де проходять службу козаки округу і тим, хто потребує такої допомоги;
 - проводиться документальна робота з актами прийому-передачі медикаментів і грузів;
- через «Всеукраїнське творче об’єднання «Орден», Знаками народної пошани, за два останні роки, Окремим природо-правозахисним округом МГО «Козацтво Запорозьке» нагороджені медалями і орденами 67 військових і цивільних за допомогу ЗСУ.
    У війни немає вихідних. На фронтах безперервно йдуть бойові дії, а ті з нас, хто постійно в темі допомоги армії, теж забули про відпочинок. На днях разом з Володимиром Коваленком, розгрузили велику кількість медикаментів різних асортиментів, які він привіз з Німеччини, де був у короткій відпустці з фронту. Завдяки його дружині Любові Коваленко, яка збирала цю медицину і передала в Україну. Завдяки цій родині, наші військові отримають ліки, а польові шпиталі специфічні матеріали.

        Нещодавно провели ділову зустріч з Олександром Крутьком, який дав цінні консультації по ряду питань і передав для наших підрозділів різнопланову продуктову допомогу. 
        Кілька днів тому у приют волонтерки Олесі Романенко завезли  консерви для тварин, якими вона опікується, мов за людьми. Хочеться подякувати і Дмитра Юдина за постійну співпрацю з багатьох напрямках роботи, за фінансову підтримку і екіпіровку військових специфічним обладнанням і форменим одягом.

        10 років ми разом з іншими волонтерами допомагаємо українській Армії. Не можна не відмітити і не виразити велику подяку Олександру Крутьку за чергову партію передач від центру ,,Паляницяʼʼ, яка нами, разом з іншими необхідними речами була передана у різні військові підрозділи. І особисто Олександру за придбання, підготовку і доставку авто для воїнів ЗСУ на передові бойові позиції за проханням моїх знайомих бійців. Дякую, друже, за космічну швидкість,за якість і безпекову скромність з якою все зроблене!
        У шані схиляємо голови перед всіма захисникам, котрі мужньо боронять нашу землю від російської орди.

 

 

Головний отаман
Окремого природо-правозахисного 
округу МГО «Козацтво Запорозьке»
генерал козацтва О.М. Пилипенко