Вшанування учасників бойових дій на території інших держав

        Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького маршал Дмитро Сагайдак з делегацією козаків МГО КЗ прийняли участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення Радянських військ з Афганістану, які пройшли в Адміністрації Держприкордонслужби України.

         Заступник Голови Держприкордонслужби Олег Бляшенко виступаючи перед присутніми ветеранами-учасниками миротворчих операцій, які зібралися в Адміністрації відомства, зазначив, що цей день є свідченням високої поваги до воїнів, які брали участь у бойових діях та миротворчих операціях більш як у 20 країнах світу. Він також відзначив мужність та героїзм воїнів та побажав усім ветеранам і їхнім родинам добра, щастя, миру та достатку.

              15 лютого 2019 року на державному рівні в Україні проведені заходи по вшануванню ветеранів війни, учасників бойових дій на території інших держав. Такі заходи і у подальшому сприятимуть увічненню пам’яті загиблих, формуванню національної гідності молодого покоління та патріотичному вихованню громадян.

         Верховний отаман України та Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького маршал Дмитро Сагайдак з делегацією козаків МГО КЗ прийняли участь в урочистостях з покладенням квітів у м. Києві до Меморіального комплексу пам’яті воїнів України, полеглих в Афганістані.           

         Під час церемонії нагородження учасників бойових дій на території інших держав, Гетьман козацтва Запорозького Дмитро САГАЙДАК отримав із рук Заступника голови служби, генерал-лейтенанта Олега БЛЯШЕНКА медаль «Обов’язок виконаний з честю».

Вгору

         Прес-служба МГО «Козацтво Запорозьке»

        Перед покладанням квітів до пам’ятника воїнам Афганістану за визначні заслуги при виконанні завдань Батьківщини, Верховний отаман України і Діаспори, Гетьман козацтва Запорозького, маршал козацтва Дмитро САГАЙДАК нагородив ветеранів-прикордонників, козацькими нагородами. Їх отримали:
        - орден «Козацька Слава» ІІІ ст. – генерал-майор ДПСУ Анатолій Борисов та полковник Григорій Рибак;
        - орден «Байда Вишневецький» ІІІ ст. – Голова Київської обл. організації ветеранів Афганістану Олександр Янківський та полковник ДПСУ Геннадій Хмиров;
         - мелаль Золотий хрест «Козацька слава» – полковники ДПСУ Анатолій Василенко та Олександр Гуменюк;
         - медаль Срібний хрест «Козацька слава» – ст.прапорщик ДПСУ Віталій Дударець та ст. сержант Ігор Арсенюк;
         - Срібна медаль «Україна - Захиснику Державності» – старшини ДПСУ Микола Кравчено та Микола Лях;
         - Грамота МГО КЗ та срібна медаль «За відродження Козацтва» – полковники ДПСУ Володимир Бідненко та Степан Пономаренко, майор ДПСУ Олександр Клімов, ст.лейтенант ДПСУ Василь Слободян та ст.сержант Володимир Кустенко;
         - Подяка МГО КЗ та медаль «За благодійність» – полковники ДПСУ Віктор Ткач та Віктор Шаповал;
         - Грамотою Гетьмана козацтва Запорозького – полковника ДПСУ Леоніда Гоняного, старшину Юрія Семенова, рядових Андрія Бабича та Василя Жарінова;
          - Подякою Гетьмана козацтва Запорозького – полковника ДПСУ Володимира Клименка, підполковника ДПСУ Георгія Полякова та рядового Андрія Солодовнікова.

Ліворуч від Гетьмана Дмитра Сагайдака - Герой Радянського Союзу прикордонник, полковник Віктор КАПШУК.

            Під вечір, цього дня, Спілка ветеранів Афганістану України, підкреслюючи особливий вклад Гетьмана козацтва Запорозького Дмитра САГАЙДАКА в укріплення обороноздатності Держави, нагородила його пам’ятним орденом – «30 років виведення військ з Афганістану».