ЩЕДРОТИ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ОЛЕКСАНДРА НЕСТЕРЕНКА

     На сьогодні ми постійно отримуємо перемоги над російськими військами. Дивуємо світ єдністю, стійкістю та незламністю духу військових Збройних Сил України, добровольчих формувань і всього українського народу, що повстав проти підступного й до зубів озброєного агресора.

    Світова громадськість із захопленням спостерігає за звільненням нових територій, міст і сіл України від озлоблених ворожих окупантів, вболіває за долю нашого народу, підтримує його зброєю, боєприпасами, продовольством і амуніцією.

       Адже, світ вражає нескореність, мужність, відвага, військовий хист і щедрість українців у протистоянні з ворогом. Ці найважливіші в часи війни я­кості українців (генетично-успадковані від своїх далеких козацьких пращурів) полонять і чарують демократів Всесвіту.

Та чи не найбільше таких чар криється у щедрості нашого народу..?! І чи можуть не вразити когось щедроти командувача оперативно-тактичного угруповання «Суми» генерал-майора Олександра Нестеренка у час відзначення свого 50-річного ювілею?! У цей день Олександр Володимирович щедро відзначав своїх військових побратимів. Не залишив без дарунку й місто Суми. Прикрасив його гарною двохметровою ялиною у Сумському міському козацькому сквері імені святого праведного Петра (Калнишевського).                  Допомагали генерал-майору Олександру Нестеренку  висаджувати пам’ятну ялину, у своєму сквері,  козаки та козачки Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке».

    В інтерв’ю телерадіокомпанії СТС командувач ОТУ «Суми» зосередив увагу глядачів на тому, що в умовах війни військовослужбовці ЗСУ беруть участь і у здійсненні соціальної та гуманітарної місії в українському суспільстві. Свідченням чого є також і висадження зеленої красуні у Сумському міському козацькому сквері…

        «У той час, коли ворог знищує наші міста і села, ми намагаємося відтворювати їх, здійснювати свій вклад у примноження краси зелених місць відпочинку громадян України» – сказав на завершення свого виступу генерал-майор Олександр Нестеренко.

         Такий щедрий дарунок бойового генерала у  День свого народження викликав у козаків Сумської паланки неабияке захоплення й водночас ­радість та сподівання на оновлене і щасливе майбутнє життя.

       «Споглядаючи за хвацькою доброчинною працею Олександра Володимировича Нестеренка, я вперше за всі місяці війни по-справжньому зраділа й відчула, як спалахують, втішаються, насолоджуються та квітнуть мої найкращі патріотичні почуття» – поділилася своїми враженнями, від пережитого, козацька берегиня Наталія Баглик, мати семи дітей.

       Переконаний, що подібні генеральські щедроти надовго залишаться у пам’яті козаків і козачок найчисельнішої обласної козацької громади, стануть спонукальними імпульсами,  дороговказами для наслідування та здійснення особистих хоробрих вчинків і корисних справ, спрямованих на перемогу, відновлення, розквіт і процвітання рідного краю.

 

Генерал-полковник Віктор Лях, отаман

Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»