З 3 червня по 6 червня цього року делегація МГО КЗ перебувала з офіційним візитом в Республіці Польща

          З 3 червня по 6 червня цього року делегація Міжнароної громадської організації «Козацтво Запорозьке» на чолі з Верховним отаманом України і Діаспори , гетьманом козацтва запорозького , маршалом козацтва Ярославом БАНЧУКОМ перебувала з офіційним візитом в Республіці Польща, де взяла участь у вшануванні пам’яті загиблим козакам на кургані козацького цвинтаря.
       

              За чіткої організації міської влади Александрова-Куявського, під керівництвом бурмістра Аркадіуша Гралака. В заході прийняли участь українські дипломати, державні діячі Польщі, представники громадськості та релігійних організацій.

                Після церковної служби, яку провів священник Православної церкви, військовий капелан- полковник війська польського (генерал- хорунжий Козацтва Запорозького) Микола ГАЙДУЧЕНЯ, виступили представники державних та громадських організацій. З виступом до присутніх звернувся і гетьман Козацтва Запорозького Ярослав БАНЧУК. Він стисло описав стан наших відносин, подякував за надзвичайно бережливе відношення до пам’яті наших земляків, зупинився на найважливіших завданнях, які, зокрема, зазначені в Меморандумі про співробітництво МГО «Козацтво Запорозьке» та мерією міста. Його слова сприймались з розумінням і підтримкою присутніми.

                     Крім цього, було проведено ряд зустрічей з питань, що цікавили обидві сторони.